Вівторок, 15 Липня 2025, 10:58 AM
Мій сайт
Головна | Відвідування лікаря | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 4
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідування лікаря

Коли потрібно іти до лікаря?

  • Коли є конкретні питання, на які відповідь може дати лише лікар (а не подруга або приятелька!)
  • Коли необхідно отримати інформацію про всі методи контрацепції і вибрати найбільш відповідний потребам
  • Коли треба прийняти остаточне рішення, який метод обрати
  • Коли треба навчитися застосовувати обраний метод контрацепції
  • Коли потрібно змінити метод.
  •  

Чому потрібно йти саме до лікаря?

  • Ваша подруга/друг/родич/сусідка може знати більше за вас, але однозначно менше за лікаря, адже лікар отримав відповідну освіту, постійно підвищує свою кваліфікацію, а також має щоденну практику – тобто кожен день лікар отримує свій професійний досвід, якого ваша подруга може не мати.
  • Тому що для вибору контрацептиву потрібно оцінити не лише ваші особисті уподобання, а й особливості вашого способу життя, звичок тощо. Навіть, здавалося б, дрібниці можуть вплинути на вибір того чи іншого засобу контрацепції.
  • Саме лікар зацікавлений в тому, щоб ви були здорові, а якщо це лікар, у якого ви постійно спостерігаєтесь, то ця людина може знати про особливості та потреби Вашого організму більше за близьких – в такій ситуації порада лікаря буде високопрофесійною та ефективною.

Як підготуватися до візиту?

Під час візиту, ви зможете у спокійній та конфіденційній обстановці обговорити з лікарем питання, що вас цікавлять, уточнити переваги чи недоліки того чи іншого методу, запитати щодо того, як вплине метод контрацепції на ваше життя – обтяжить чи навпаки спростить? Якщо є можливість, можна прийти з партнером. Це буде корисно, тому що вибір методу ґрунтується на особливостях взаємодії між чоловіком і жінкою.

 

У ваших силах допомогти докторові поставити вам вірних діагноз. Для цього ретельно підготуйтеся до зустрічі і ведіть себе на прийомі впевнено.

1. Сформулюйте мету візиту
Чітко визначте для себе, навіщо ви записалися до того чи іншого фахівця. Але причиною не обов'язково повинні бути хвороба або біль. Можливо, вам не підійшов прописаний препарат або у вас виникли питання по поточному лікуванню.

2. Запишіть всі питання
Перед візитом до лікаря подумайте, як краще і зрозуміліше пояснити свою проблему. всі виниклі при цьому питання запишіть на листочок і візьміть його з собою. Не забудьте розповісти і про можливі причини виникнення того чи іншої недуги.

3. Візьміть з собою результати аналізів
Якщо ви прямуєте до нового лікаря, захопіть з собою на перший прийом всі попередні аналізи, напрямки, рецепти, тести на алергени. Це заощадить час вам і доктору.
4. Візьміть свою історію хвороби
Для постановки діагнозу і призначення ефективного лікування часто доктору необхідно знати, чим і коли ви хворіли раніше, чи є у вас непереносимість певних лікарських препаратів, коли і які вам робили щеплення, чи проводили вам операції. бажано принести все це в хронологічному порядку, тобто у вигляді картки хворого.

5. Тримайтеся впевнено
"Чим більш впевненою в собі ви будете виглядати на прийомі у лікаря, тим якісніше вас обслужать", - запевняють психологи. Тому намагайтеся бути доброзичливою, але при цьому не давайте себе перебивати. Дайте зрозуміти, що чітко знаєте, чого очікуєте від даного прийому. не хвилюйтеся, що не запинайтеся і, головне, не йдіть, поки не отримаєте відповіді на всі хвилюючі вас питання.

6. Не відступайте
Коли ваш лікар буде вам що - то пояснювати, цілком імовірно, що ви зрозумієте не всі. Проблема не в вас, тому не соромтеся перепитати, уточнити. Запишіть найважливіші пункти і зрештою повторіть їх своїми словами, так ви уникнете непорозумінь.
7. Візьміть з собою знайомого
Деякі пацієнти, особливо в похилому віці, почуваються на прийомі невпевнено. Вони бояться перепитати, якщо що - то не зрозуміли, або швидко забувають сказане. Таким людям краще взяти з собою родича або знайомого для підтримки.

8. Не поспішайте
Наприкінці прийому попросіть лікаря ще про одну хвилиночки уваги. Подивіться свої записи: ясний чи вам діагноз? Чи точно ви розумієте, які ліки і в яких дозах необхідно приймати? Вас поінформували про побічні ефекти?
9. Подумайте чи задоволені ви лікарем
Після першого ж візиту у нового фахівця запитайте себе, чи все вас у ньому влаштувало. Чи достатньо часу вас приділили? З достатньою Чи серйозністю відповідальністю поставилися до вашого нагоди? Чи задоволені ви призначеними аналізами та лікуванням? Якщо хоч, що - то вам не сподобалося, ви вправі змінити фахівця. Зрештою, мова йде про ваше здоров'я.

10. Відвідайте ще одного лікаря для контролю
У кожного пацієнта є право на другу думку незалежного фахівця. Тому, якщо ви не впевнені в правильності поставленого діагнозу або призначеного лікування, зверніться за повторною консультацією до іншого лікаря. Тільки не повідомляйте йому, що вам вже поставлений діагноз. Це може вплинути на його думку.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites